



199 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loren |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Об`єм | 1 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 4 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 27 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |