Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Brotherhood тактичний на 35л BH-BPM-003
Опис:
- внутрішні кишені для антени, модему, дротів;
- 2 зовнішні кишені для дрібниць (18х20 см);
- 3D-сіткою на лямках та спинці;
- можливість регулювання довжини лямок;
- можливість причеплення додаткових обважень на лямки.
Характеристики:
- Матеріал – Кордура 500 D. Склад – 100% поліамід.
- Вага – 1,3 кг;
- Розміри: 62*36*21 см
- Об'єм: 35л
- Виробник: Brotherhood
|
| Об`єм | 35 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип сумки | Рюкзак |
| Розмір | Середній |
|
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 62 см |
|
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |