Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тактичний Camo Caiman на 35л 029 002 0005
Опис товару:
- 2 основних відділення на двосторонніх блискавках
- 2 кишені на блискавках
- Відділення для ноутбука діагоналлю до 15,6″
- 2 бічні сітчасті кишені
- Липучки спереду
- Пояс на талії
- Нагрудний ремінь
- Класична ручка для перенесення
- Широкі лямки із сіткою
- Ергономічна форма
- Легка вага
- 3 ряди строп
- 2 бокові компресійні стяжки
- Петлі для кріплення додаткових елементів
- Ремінці з пряжками
Характеристики:
- Матеріал: Poliester 600D
- Вага: 950 г
- Об'єм: 35 л
- Розміри: 48x31x22 см
- Виробник: Camo
|
| Виробник | Camo |
| Об`єм | 35 л |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 0.95 кг |
|
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 48 см |
|
| Тип рюкзака | Тактичні |