Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече антизлодій Pacsafe GO Festival Crossbody 35170130
Опис товару:
- Одне основне відділення на блискавці.
- Особлива тканина, яка не дає просканувати кредитку та інші документи - RFIDsafe™ blocking pockets & material.
- Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки - eXomesh® slashguards.
- Посилений ремінець - Carrysafe® slashguard з Dyneema®.
- Карабін-фіксатор для кріплення на нерухомих предметах - Turn&Lock security hooks.
- Замок із точкою блокування - Secure dock lock.
- Зручний плечовий ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 23 х 17 х 7 см
- Вага: 213 г
- Об'єм: 4,5 л
- Бренд - Pacsafe.
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
|
| Тип сумки | Сумка |
| Бренд | Pacsafe |