Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече антизлодій Pacsafe Vibe 325 sling pack 60221144
Опис товару:
- Сумка має одне основне відділення на блискавці.
- На фронтальній стороні кишеня на блискавці
- Багатофункціональні внутрішні кишені.
- Захисна пряжка, що фіксує лямку на нерухомому предметі
- Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 40х23х8 см.
- Вага 560г.
- Об'єм: 10 л
- Бренд - Pacsafe.
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Тип сумки | Сумка |
| Бренд | Pacsafe |