Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Schwarzwolf OHIO Rolltop 32 л, чорний F3523000AJ3
Опис товару:
- Рюкзак має дві невеликі передні кишені на блискавці
- Дві бічні кишені і вхід на блискавку ззаду в основне відділення, яке включає одну велику окрему кишеню і дві маленькі кишені для аксесуарів.
- Після прокатки застібається на дві пластикові пряжки.
- Рюкзак має м'яку спинку і плечові лямки.
Характеристики:
- Об'єм: рюкзак у рулоні 25 л, рюкзак у розкладеному вигляді 32 л.
- Вага: 532 г.
- Матеріал: водонепроникний поліестер 650D, 100% поліестер.
- Розміри: рюкзак у рулоні 39,5×45×15 см, рюкзак у розкладеному вигляді 39,5×60×15 см.
- Виробник: Schwarzwolf
|
| Виробник | Schwarzwolf |
| Об`єм | 32 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 39.5 см |
| Вага | 532 г |
| Тип | Рюкзак |
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Schwarzwolf |