Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Discovery Squad на 25л D02310-161
Опис товару:
- спеціальне відділення для ноутбука з м'якою підкладкою захищає ваш пристрій від ударів та пошкоджень.
- Кишеня-органайзер дозволяє ефективно розмістити речі та з легкістю їх знаходити.
- Кліпса для ключів забезпечує легкий доступ до них та їх надійне зберігання.
- Верхня ручка пропонує додатковий спосіб перенесення, спрощуючи маневрування в обмеженому просторі.
- Бічні кишені та світловідбивна стрічка підвищують функціональність рюкзака та вашу безпеку в умовах поганого освітлення.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Об'єм: 25 л.
- Розміри ВхШхГ 45х28х20 див.
- Вага: 1 кг.
- Виробник: Discovery
|
| Виробник | Discovery |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 28 см |
|
| Бренд | Discovery |