Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Discovery Body Spirit на 8л D01112-69
Опис товару:
- Бічні кишені,
- Кишеня на поясі на стегнах,
- Поясний ремінь,
- Регульована нагрудна лямка,
- Регульовані плечові ремені,
- Ремінець для кріплення сонцезахисних окулярів,
- Ручка верхня,
- Світловідбивна стрічка,
- Світловідбивна стрічка для кріплення велосипедного ліхтаря,
- Ремені, що стягують, зовнішні
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Об'єм: 8 л.
- Розміри ВхШхГ 44х28.5х12 див.
- Вага: 0,53 кг.
- Виробник: Discovery
|
| Виробник | Discovery |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 8 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Помаранчевий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 28.5 см |
|
| Бренд | Discovery |