Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика спортивна сумка 21L Active Sport, що складається, синя
- Сумка для відвідування спортзалу, басейну, тренувань.
- Виготовлена із міцного поліестеру.
- Дві ручки середньої довжини.
- Незнімний регульований ремінь на плечі.
- Одне основне відділення на блискавці.
- У сумки відсутні зовнішні та внутрішні кишені.
- За допомогою кругової блискавки з боків сумку можна скласти у компактну сумочку-чохол.
- Розмір у складеному вигляді: 25х25х3 см.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір синій.
- Розмір (ШхВхГ): 44х25х25.
- Об'єм: 58л.
- Вага: 165 р.
- Виробник Active Sport.
- Країна реєстрації бренду: Нідерланди.
- Країна виробник: Китай.
|
| Виробник | Sports Active |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Циліндрична |
|
| Об`єм | 21 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 0.165 кг |
|
| Тип сумки | Спортивна сумка |