Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка дорожня Terra Incognita Pillow ti-614
Характеристики:
- Розмір: 50×30×13 см
- Вага (мін/макс): 0,27 – 0,3 кг
- Верх: 150D Polyester Velour
- Внутрішнє покриття: TPU
- Наповнювач: Пінополіуретан (щільність 21 кг/м³)
- Низ: 150D Поліестер Велюр
- Клапан: латунь, 1 шт
- Упаковка: ∅10 × 30 см
- Виробник: Terra Incognita
|
| Виробник | Terra Incognita |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |