Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак SemiLine з тканини на 21л DAS302215
Опис товару:
- Велике відділення з кишенею для ноутбука та стяжкою Velcro для фіксації;
- Відділення з органайзером;
- Відділ документів формату A4;
- Глибока фасадна кишеня на замку;
- Бічна кишеня для пляшки з водою;
- Надійний захист від ударів вмісту рюкзака завдяки м'яким пінополіетиленовим вставкам дна та спинки рюкзака;
- М'які ергономічні підтяжки;
Характеристики:
- Розміри, мм: 430х300х160
- Об'єм: 21 л
- Матеріал: поліестер.
- Виробник: Semi Line (Польща)
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Міський |
|
| Тип рюкзака | Міські |