Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Semi Line з тканини на 20л DAS302584
Опис товару:
- Основний відділ заввишки 42 см;
- окремий відділ документів A4;
- Дві фасадні кишені на блискавці;
- Глибокі сітчасті кишені з боків із еластичними стрічками;
- Ручка для перенесення чи підвішування;
- Кріплення (петлі) Daisy chain;
- Світловідбивні елементи;
Характеристики:
- Розміри, мм: 420х290х170
- Об'єм: 20л
- Матеріал: поліестер.
- Виробник: Semi Line (Польща)
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Міський |
|
| Тип рюкзака | Міські |