Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча Lanpad тканинна, чорний
Опис товару:
- Три відділення, закриваються на блискавку.
- На фасаді розташована кишеня на блискавці.
- На зворотному боці є кріплення для поясного ременя.
- Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розмір (см.) 11*17*6
- Виробник: Lanpad
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |