Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda, Україна бежева 811.018-1
Опис товару:
- Одне містке відділення на блискавці.
- Усередині розташована кишеня перегородка на блискавці, одна кишеня на блискавці і одна відкрита кишеня.
- Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на лицьовій стороні стінки.
- Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір бежевий.
- Розміри: 35х30х17см.
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |