Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Tucano Global 2 тканинний на 16л BKBTK2-B
Опис товару:
- Ремінь-кріплення для розміщення та фіксації рюкзака на телескопічній ручці валізи
- М'яке внутрішнє відділення для ноутбука м'яке відділення для ноутбука
- Кишеня-органайзер спереду на блискавці
- Внутрішня сітчаста кишеня для аксесуарів
- Регульовані м'які плечові ремені з регулюванням
- Бічні кишені для пляшки вила або парасольки
- Рюкзак пошито з використанням тканини з переробленого пластику
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розміри: 32,5 х 42,5 х 14,5 см
- Обсяг: 16 л
- Вага: 0,75 кг
- Виробник: Tucano
|
| Виробник | Tucano |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Синій |
| Глибина | 14.5 см |
| Висота | 42.5 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Вага | 750 г |
|
| Тип | Рюкзак міський |
| Бренд | Tucano |