





799 ₴
🔹 Переваги
✔ Зберігає холод і тепло до 5 годин
✔ Великий об’єм 10 л — поміщає багато продуктів
✔ Зручний формат рюкзака — руки вільні
✔ Ідеально для пікніка, подорожей і доставки їжі
✔ Легкий та міцний матеріал
✔ для пікніка і відпочинку
✔ для подорожей
✔ для риболовлі / кемпінгу
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Вага | 310 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Термо-сумка |