Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Ruff Ryder чорний RR-9109A
Опис:
- Чоловіча шкіряна сумка чорного кольору.
- Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
- У сумці чотири відділення.
- Із заднього боку є кишеня на блискавці.
- Аксесуар оснащений шкіряною ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Матеріал виробу: натуральна шкіра.
- Колір: чорний
- Розміри, см (ШхВхТ): 27 x 22 x 7
- Виробник - Ruff Ryder
|
| Виробник | Ruff Ryder |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Бренд | Ruff Ryder |