






1 360 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Розміри | |
| Об`єм | 62 л |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Бренд | Wallaby |