









499 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 210 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 20 л |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 370 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Дорожня сумка |