








2 870 ₴
Прозора мала пластикова валіза + комплект з трьох органайзерів 42L My Luggage
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 2.65 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 42 л |
| Ширина | 34 см |