Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Trust Lisboa 23 л, зелений 25243_TRUST
Опис товару:
- Просторе внутрішнє відділення з ущільненням і м'якою підкладкою дає змогу безпечно зберігати ноутбуки з діагоналлю екрана до 16 дюймів
- Подорожуйте більш екологічно: тканина цього рюкзака виготовлена з 12 перероблених ПЕТ-пляшок
- Зручна конструкція, об'єм 23 л, м'яка спинка і регульовані лямки, виготовлені з сітчастого дихаючого матеріалу
- Протиударне і водостійке виконання дасть змогу безпечно переносити речі в будь-яку погоду
- Наявність 3 відділень і декількох кишень, зокрема прихованої зовнішньої кишені, дає змогу перевозити аксесуари, як-от телефони, зарядні пристрої та планшети
- Візьміть рюкзак із собою в подорож - спеціальна лямка дає змогу легко пристебнути його до валізи
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Об'єм: 23 л
- Розміри: 46х16.5х30 см
- Вага: 768 гр.
- Виробник - Trust
|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
|
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 16.5 мм |
| Об`єм | 23 л |
| Вага | 768 г |
|
| Тип застежки | Блискавка |