


2 363 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 16 см |
| Вага | 800 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Travelite |