Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка Tarwa чорний FA-6402-3md
Опис товару:
- одного місткого відділення, що застібається на блискавку.
- двох передніх кишень на блискавці
- шкіряним ременем із регулюваннями за довжиною
- тканинним підкладом
- внутрішньою кишенею на блискавці
Характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 23 × 28 × 4 м
- Виробник: Tarwa, Україна.
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 40 мм |
|
| Бренд | Tarwa |