Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна папка Tarwa, коричневий GC-2141-4lx
Опис товару:
- Ліва сторона повністю виділена під органайзер. По середині слоти для канцелярії, холдер для зарядки, кабелю.
- Права сторона - кишеня для документів, кореспонденції.
- Ліва сторона папки 2141: 5 кишеньок під візитні або банківські картки. Внизу кишеня для телефона, павербанка
- Права сторона шкіряної папки TARWA: Кишеня для документів А5, А4. По середині вгорі слот для ручки. По середині внизу холдер для зарядного кабелю або зарядки. Верхня кишеня на кнопці для документів із захистом від випадання.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий.
- Розміри: 36 × 26 × 4
- Виробник: Tarwa, Україна
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 4 мм |
|
| Тип сумки | Папка |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Бренд | Piquadro |