Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча через плече Tarwa RCh-6600-4lx
Опис товару:
- Вміщує формат А4.
- Виріб на відділення з внутрішнім ущільненим відсіком на липучці для планшета або документів.
- Усередині є дві відкриті невеликі кишені для телефону та портмоне, ще містка кишеня на блискавці для цінних предметів.
- На задній стороні сумки розташовуються дві величезні плоскі кишені: одна на блискавці, і друга на магнітній кнопці. А також під клапаном ще є велика відкрита кишеня.
- Месенджер застібається на блискавку і зверху накривається шкіряним клапаном з ремінцем та магнітом.
- Кути денця сумки через плече RH-6600-4lx TARWA укріплені шкірою.
- На шкіряному клапані, який застібається на магнітну кнопку і прикрашений хлястиком, є гравіювання з логотипом бренду.
- У комплектацію входить знімний плечовий ремінь.
Характеристики:
- Колір: хакі/коричневий
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розмір: 30×32×7.5 м
- Виробник: Tarwa, Україна.
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 75 мм |
|
| Бренд | Tarwa |