Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шкіряна Tarwa чоловіча через плече чорна GA-232-3md
Опис товару:
- Виріб має основне плоске відділення з асиметричним краєм і застібається на магнітну кнопку.
- На лицьовій стороні розташувалися 3 кишені на блискавці та ще одна на задній стороні сумки.
- Повсякденний аксесуар для найнеобхідніших речей дозволить розмістити гаджети з розміром екрану до 9.8 дюймів.
- Стане в нагоді така сумочка на роботу, навчання або прогулянку, і всі предмети будуть під рукою.
- Підкладка виготовлена із якісного зносостійкого текстилю.
Характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 25×20×4 см
- Виробник: Tarwa, Україна.
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
|
| Бренд | Tarwa |