Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна папка Tarwa, коричневий GC-7101-4lx
Опис товару:
- Закривається на кодовий замок
- Усередині три відділення: два крайні відриті та середнє на блискавці
- Папка формату документів А4. Може вміщати планшет або макбук\ноутбук 12-13 дюймів
- За папкою ручка-петля для фіксації в руці.
- Кишеня з гумкою фіксатором відкрита
- 4 слоти під карти
- 2 слоти під канцелярію
- Відкрита кишеня для документів
- Кишеня на блискавці
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий
- Розміри: 25×34×6 см
- Виробник: Tarwa, Україна
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 60 мм |
|
| Тип сумки | Папка |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Бренд | Piquadro |