Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна папка Tarwa, коричневий GA-2141-4lx
Опис товару:
- Цей виріб виготовлено з високої якості натуральної шкіри.
- Ліва сторона повністю виділена під органайзер. Посередині слоти для канцелярії, холдер для зарядки, кабелю.
- Права сторона – кишеня для документів, кореспонденції.
- 5 кишеньок під візитні або банківські картки
- Внизу кишеня для телефону, павербанку
- Верхня кишеня на кнопці для документів із захистом від випадання
- Кишеня для документів А5, А4
- Посередині вгорі слот для ручки
- Посередині внизу холдер для зарядного кабелю або заряджання
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий
- Розміри: 36.5 х 27.5 х 1.5 см.
- Виробник: Tarwa, Україна
|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 15 мм |
|
| Тип сумки | Папка |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Бренд | Piquadro |