


1 195 ₴
Молодіжний рюкзак 20L Paso різнокольоровий
Цей рюкзак ідеально відповідає смакам сучасного активного суспільства, яке шукає унікальний стиль. Цей надзвичайно оригінальний рюкзак, безсумнівно, порадує кожного любителя комфорту! Цікавий, модний дизайн рюкзака ефектно привертає увагу.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 590 г |
| Висота | 47 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |