



1 395 ₴
Спортивна сумка 27L Reebok Training Essentials Grip Duffel Bag чорна SEC5577
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 435 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Замок | Блискавка |
| Тип | Сумка |