


1 304 ₴
Опис товару:
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Бренд | Cat |