



990 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |