Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-візок Rolser Mini Bag Plus на 21 л 930785
Опис товару:
- Рекомендоване навантаження до 25 кг.
- Сумка виготовлена з водонепроникного та міцного високоякісного матеріалу.
- Внутрішня гумова підкладка для захисту від бруду.
- Кишені для гаманця та дрібниць закриваються на блискавку.
- Відповідний розмір коліс забезпечує стійкість та легкість маневрування.
- Знімна сумка, яку можна чистити/прати вручну.
- Багатофункціональний гачок для кріплення до візка супермаркету, а також для кріплення пакетів та/або інших продуктів.
- Верхня частина ручки має пластикове покриття для комфортного транспортування в холодну пору року.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Матеріал каркасу: алюміній.
- Об'єм: 21 л.
- Вага: 2,37 кг.
- Розміри 104,5 x 41 x 32 см
- Виробник: Rolser (Іспанія)
|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
|
| Об`єм | 21 л |
| Висота | 104.5 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 2.46 кг |
|
| Замок | Блискавка |
| Тип | Господарська сумка-візок |