Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний рюкзак Bezet Soldier на 26л bez-9558
Опис:
- Тактичний багатофункціональний рюкзак, виготовлений із спеціалізованої водонепроникної та стійкої до розривів тканин підвищеної щільності.
- Усередині – підклад із поліестеру;
- Основне відділення застібається на блискавку з двома масивними бігунками.
- Усередині: на одній стінці розміщена велика кишеня на гумці, на іншій - кишеня з блискавкою, виготовлена з трикотажної сітки;
- На передній частині розміщені: -накладна кишеня із системою MOLLE, усередині якої є кілька додаткових відділень для дрібних речей; -невелика додаткова кишеня зверху з кріпленнями для карабінів та липучкою для розміщення шверонів;
- Обидві бічні кишені оснащені системою MOLLE і застібаються на блискавці.
- Усередині кишень – додаткові відділення із сітки (можна використовувати для пляшки з водою); - спинка та ручки рюкзака виготовлені у поєднанні з дихаючою та м'якою сіткою, що забезпечує терморегуляцію;
- На бретельках присутні півкільця та додатковий фастекс для кріплення в ділянці грудей, що допомагає зняти частину навантаження зі спини;
Характеристики:
- Тканина: 100% поліестер.
- Розміри: 48*30*18 см
- Об'єм: 26 л
- Виробник: Bezet
|
| Виробник | BEZET |
| Об`єм | 26 л |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліестер |
|
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 48 см |
|
| Тип сумки | Рюкзак |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |