Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тактичний Brotherhood на 20 л BH-ZRD-02-AUTEL
Опис товару:
- Відділи: основний – з переставними перегородками, кришка-накриття для апаратури.
- 4 внутрішні та 3 зовнішні кишені.
- Внутрішні кишені:
- дві плоскі на блискавці, одна з яких із сітки;
- панель органайзер для інструментів на липучці.
- Зовнішні кишені:
- одна у верхній частині на блискавці;
- одна в нижній з наскрізним доступом з обох боків, що закриваються блискавками.
Характеристики:
- Матеріал: кордура 1000 з IRR просоченням.
- Місткість: 20 літрів
- Розміри: 33/48/22
- Виробник: Brotherhood
|
| Виробник | Brotherhood |
| Об`єм | 20 л |
| Колір | Різні кольори |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
|
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 48 см |
|
| Тип рюкзака | Тактичні |