




595 ₴
Жіночий гаманець Roxy Chai Latte Burnt синій з оливковим
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 155 г |
| Стан | Новий |