




395 ₴
Великий еластичний шкільний пенал Quiksilver синій
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 33.5 см |
| Висота | 1 см |
| Вага | 100 г |