Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний месенджер Tavinchi, чорний AJ-TV-105A
Опис:
- Сумка застібається на блискавку і зверху накривається клапаном з магнітною кнопкою.
- Головне відділення закривається на блискавку, всередині якого є кишеня на змійці.
- Із заднього боку горизонтальна кишеня на блискавці.
- Плечовий ремінь на текстильній основі, регулюється за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 27 х 23 х 7
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |