Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний месенджер Tavinchi, чорний AJ-TV-110A
Опис
- Месенджер має одне відділення, яке закривається на блискавку, всередині є кишеня на змійці.
- З лицьового боку розташовані дві кишені вертикальна і горизонтальна.
- Із заднього боку кишеня на блискавці.
- Плечовий ремінь на текстильній основі, регулюється по довжині.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 26 x 23 x 6
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |