Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка Tavinchi, чорний AJ-TV-111A
Опис:
- У сумці одне велике відділення на блискавці, всередині якого кишеньки.
- З лицьового боку горизонтальна кишеня і дві кругові на блискавці.
- Стильний аксесуар легко вміщує документи формату А4, планшет, ноутбук.
- Сумка міцна добре тримає форму.
- Плечовий ремінь знімний шкіряний на текстильній основі, регулюється по довжині.
- Ручки шкіряні, м'які
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 37 х 29 х 8
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |