Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Tavinchi чорна R-1730A
Опис:
- Месенджер має три великі відділення які закриваються на блискавку, всередині є кишені на змійці.
- На лицьовій стороні дві кишені. Горизонтальна і кругова, всі закриваються на блискавку.
- На тильному боці горизонтальна кишеня на змійці.
- Плечовий ремінь шкіряний на текстильній основі, регулюється за довжиною.
- Підкладка: текстильна в клітинку
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 20 x 24,5 x 10
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |