Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний месенджер Tavinchi чорний R-3169A
Опис:
- Месенджер має одне відділення яке закривається на блискавку, всередині є кишеня на змійці.
- З лицьового боку розташована горизонтальна кишеня і вертикальна на блискавці.
- Із заднього боку горизонтальна кишеня на блискавці.
- Плечовий ремінь на текстильній основі, регулюється по довжині.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри, см: 16 x 20 x 5
- Виробник: Tavinchi.
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |