




2 495 ₴
Представлена модель виготовлена з дуже міцного, стійкого до забруднення матеріалу та покрита спеціальним гідрофобним покриттям. Рюкзак зручний незалежно від навантаження, дозволяючи зручно та безпечно переносити спортивне спорядження та аксесуари.
💧 Ваші речі залишаться сухими навіть під зливою або у воді
Герметична конструкція та щільний матеріал не пропускають воду навіть при сильних бризках або дощі.
Де використовують:
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 715 г |
| Висота | 47 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення рюкзака | Рюкзак міський |