




4 995 ₴
Валіза бізнес класу малого розміру, кейс пілот 41L Quiksilver New Horizon
Опис товару:
Основне відділення на блискавці. Усередині розташовано два відділи, які закарковуються на блискавці.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Додаткове відділення для документів чи ноутбука.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Верхня ручка для транспортування.
Висувна ручка з кнопкою фіксаторов.
Зручна колісна система завдяки широким колесам на підшипниках. Комресійний ремінь для фіксації вмісту валізи. Тильна сторона валізи має жорстку вставку. Пластикові ніжки на дні валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 50х33х23 см.
Об'єм: 41 л.
Вага: 2500 р.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 42 л |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 2.69 кг |