


1 175 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 20 см |
| Кишені | Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Міський |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |