Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський SemiLine із тканини на 5л DAS302879
Опис товару:
- М'яка окрема ніша для планшета;
- Велике відділення з відкритою сітчастою кишенею та кишенею на блискавці;
- Фасадна кишеня на блискавці;
- Мала вертикальна кишеня на плечовому ремені;
- Два металеві кільця з боків рюкзака дозволяють пристебнути ремінь праворуч або зліва для надягання на ліве або праве плече;
- Спинка рюкзака - дихаюча, з м'якою пінополіуретановою підкладкою;
Характеристики:
- Розміри: 310х170х90 мм
- Об'єм: 5 л
- Матеріал: поліестер.
- Виробник: Semi Line (Польща)
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 9 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Міський |
|
| Тип рюкзака | Міські |