







595 ₴
Дитячий рюкзак для хлопчика з логотипом збірної Німеччини з футболу 9L DFB
Опис товару:
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 280 г |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Глибина | 11 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |