









895 ₴
Міський рюкзак, речмішок 27,5L Euro2024 чорний
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27.5 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |