Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Wenger Quadma на 22л 653215
Опис товару:
- Головне відділення це великий моновідсік з окремою кишенею для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 дюймів.
- Кишеня-органайзер включає в себе кишеньки для письмового приладдя, документів та телефону
- Спинка рюкзака з системою циркуляції повітря має спеціальну рельєфну поверхню.
- Ергономічні регульовані плечові ремені анатомічної форми.
- Бічні сітчасті кишені підходять для розміщення пляшок з водою та/або парасольки.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 17 x 33 x 43 див.
- Об'єм: 22л.
- Виробник: Wenger, Швейцарія.
|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 33 см |
|
| Бренд | Wenger |