Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Wenger Professional на 23л 612740
Опис товару:
- Основна зовнішня тканина виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок.
- Відділення для ноутбука 16 дюймів
- Спеціальна кишеня для планшета
- Організатор для найнеобхідніших речей
- Спеціальна кишеня для клавіатури
- Кишеня для мишки
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 32 x 44 x 22 см.
- Об'єм: 23л.
- Виробник: Wenger, Швейцарія.
|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 23 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 22 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 32 см |
|
| Бренд | Wenger |